TR | EN
Yönetim Kurulu Başkanımız Fuat Bursalı’ya büyük jest

Sadece ticari konularda değil, topluma fayda sağlayan çalışmalarımızla da ülkemize önemli kazanımlar sağlamaya devam ederken, Yönetim Kurulu Başkanımız Fuat Bursalı’ya memleketi Amasya’dan güzel bir jest geldi.

Hayırsever kimliği ile öne çıkan, bugüne kadar birçok sosyal sorumluluk çalışmasını hayata geçiren ve birbirinden değerli işlere imza atan Yönetim Kurulu Başkanımız Fuat Bursalı’ya memleketi Amasya’dan unutulmayacak bir sürpriz geldi.

Eğitimden sağlığa kadar farklı alanlarda sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Fuat Bursalı’nın adı, Amasya’da bulunan Taşova İlçesi’nde, Yeşilırmak ve Yemişen mahallesini ayıran ve bölgenin en uzun ve geniş caddesi olan Hükümet Caddesi’ne verildi.

Hükümet Caddesi’nin ismi Yemişen Mahalle Muhtarı Nurdan Yılmaz’ın Taşova Belediye Başkanlığına verdiği dilekçe doğrultusunda, Belediye Meclisinin 04/11/2022 tarih ve 10 no’lu kararı ile ‘Fuat Bursalı Caddesi’ olarak değiştirildi ve yeni tabela 9 Aralık 2022 Cuma günü takıldı.

Diğer yandan daha önce eğitime verdiği destek kapsamında Babası Taşova eski Belediye Başkanı merhum Süleyman Bursalı adına Sağlık Meslek Lisesi ve annesi Emine Bursalı adına İmam Hatip Ortaokulu yaptıran Yönetim Kurulu Başkanımız Fuat Bursalı’nın adı Şehit Himmet Aydemir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün giriş katındaki konferans salonuna verilmişti.

 
UN Global

Bursalı Grubu Bursalı Grubu Bursalı Grubu Bursalı Grubu


Copyright 2024, Bursalı A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.   /  Kişisel Verilerin Korunması