TR | EN
Kurumsal

1955 yılında Süleyman Bursalı tarafından manifatura mağazasıyla temelleri atılan ve yapılan başarılı çalışmalarla bugünlere gelen Bursalı, yoluna ilk günkü inanç ve azimle devam etmektedir. 3 kuşaktır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Bursalı, 2000'li yılların başından itibaren yeni sektörlere girmiştir.

Başarılı yönetimi ile yurt ölçeğindeki şirketleri bünyesinde bulunduran ve yaklaşık 1.000’i aşkın kişinin istihdam edildiği bir kurum haline gelen Bursalı, günümüzde Tekstilin yanı sıra, Dış Ticaret, Turizm, Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat ile E-Ticaret sektörlerinde faaliyet göstermektedir.


Bursalı şirketleri, faaliyet gösterdikleri alanlarda, gerek üretim kaliteleri, gerekse vizyon ve felsefeleri ile belirleyici konumda olmayı amaç edinmiş, sürekli ilerleyerek üretime, kaliteye, ihracata ve istihdama katkılarını artırmak için giderek daha büyük ve güçlü olmayı hedeflemişlerdir.

Kurucusu Süleyman Bursalı’nın "Hayattaki en büyük miras dürüstlüktür" ilkesi, Bursalı’nın başarısının kaynağı olmuştur.

1955 yılında Süleyman Bursalı tarafından manifatura mağazasıyla temelleri atılan ve yapılan başarılı çalışmalarla bugünlere gelen Bursalı Grubu, yoluna ilk günkü inanç ve azimle devam etmektedir. 3 kuşaktır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Bursalı Grubu, 2000'li yılların başından itibaren yeni sektörlere girmiştir. 

Başarılı yönetimi ile yurt ölçeğindeki şirketleri bünyesinde bulunduran ve yaklaşık 1.000’i aşkın kişinin istihdam edildiği bir kurum haline gelen Bursalı Grubu, günümüzde Tekstilin yanı sıra, Dış Ticaret, Turizm, Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 

Bursalı Grubu şirketleri, faaliyet gösterdikleri alanlarda, gerek üretim kaliteleri, gerekse vizyon ve felsefeleri ile belirleyici konumda olmayı amaç edinmiş, sürekli ilerleyerek üretime, kaliteye, ihracata ve istihdama katkılarını artırmak için giderek daha büyük ve güçlü olmayı hedeflemişlerdir. 

Kurucusu Süleyman Bursalı’nın "Hayattaki en büyük miras dürüstlüktür" ilkesi, Bursalı Grubu’nun başarısının kaynağı olmuştur.

UN Global

Bursalı Grubu Bursalı Grubu Bursalı Grubu Bursalı Grubu


Copyright 2023, Bursalı A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.   /  Kişisel Verilerin Korunması