TR | EN
Basın Odası
Bursalı, tasarım tescilinde Türkiye’nin zirvesinde

• Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, Turkishtime tarafından hazırlanan ‘Ar-Ge 250 Araştırması’nda Türkiye’nin en çok tasarım tescil ettiren firması oldu.
Bursalı uluslararası alanda 7 altın ödül birden alarak bir ilke imza attı

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, yenilikçi ve katma değerli çalışmalarının karşılığında dünya çapında yepyeni başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor. Sektörde başarılı çalışmalarıyla fark yaratan firma, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen ve çeşitli kategorilerde en başarılı kurumların ödüllendirildiği uluslararası 3 farklı ödül programında, başvurduğu tüm kategorilerde altın ödül alarak görülmemiş bir başarıya imza attı.
Bursalı Ar-Ge Merkezi’ne EUREKA desteği

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, Ar-Ge ve inovasyona dayalı yenilikçi çalışmalarının karşılığını almaya devam ediyor. Bursalı Ar-Ge Merkezinin “Bakteri Varlığında Renk Değiştirebilen Tekstil Yüzeylerinin Geliştirilmesi” isimli proje önerisi; pazar odaklı, kısa sürede ticarileşebilecek ürün ve süreçlerin geliştirilmesine yönelik projelerin desteklendiği uluslararası EUREKA Ar-Ge destek programında desteklenmeye hak kazandı.
Bursalı’ya Amerikan İş Ödülleri’nde 3 altın ödül

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen ve çeşitli kategorilerde en başarılı kurumların ödüllendirildiği Amerikan İş Ödülleri’nde üstün bir başarı sergiledi. Firma, 2023 yılı ödül programında başvurduğu 3 kategoride 3 altın ödüle layık görüldü ve bu başarısıyla ‘Yılın Şirketi – Giyim, Güzellik ve Moda’ kategorisinde 3 yıl üst üste altın ödül kazanmış oldu.
Bursalı’dan Türkmenistan’a dev makine hamlesi

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, küresel büyüme yolculuğuna hızla devam ediyor. Türkmenistan’da yabancı ortaklı ilk havlu üretim tesisini kurarak bir ilke imza atan Bursalı ülkeye 200 tır makine ekipmanı gönderdi.
Türkmenistan’da yabancı ortaklı ilk özel havlu üretim tesisi Bursalı’dan

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, küresel büyüme yolculuğuna devam ediyor. Türkmenistan’da yabancı ortaklı ilk havlu üretim tesisini kurarak bir ilke imza atan firma, yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlamayı planlıyor. Bursalı İcra Kurulu Başkanı Alper Bursalı, Türkmenistan’da 100.000 metrekarelik kapalı alanda yeni üretim modelleri geliştireceklerini belirterek, “Fabrikamızda 2023’ün ilk çeyreğinde iplik üretim ve büküm tesisi ile kumaş ve iplik boyahane faaliyete başlayacak ve ikinci fazda, havlu dokuma tesisi ile konfeksiyon tesisi de faaliyete alınacak” dedi.
Bursalı Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Bursalı’ya büyük jest

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Bursalı’ya memleketi Amasya’dan güzel bir jest geldi. Eğitimden sağlığa kadar farklı alanlarda birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Fuat Bursalı’nın adı, Amasya’da bulunan Yeşilırmak ve Yemişen mahallesini ayıran ve ticari sahadaki en uzun ve geniş caddelerinden biri olan Hükümet Caddesi’ne verildi.
Bursalı’dan örnek çevre duyarlılığı

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına çalışmalarına devam ediyor. Firma, çevre ve insan odaklı yaklaşımı doğrultusunda; Güneş Enerji Santrali (GES) kurarak örnek bir çalışmaya imza attı.
Bursalı’dan yurt dışına yatırım atağı

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, dünya ticaretinde yaşanan zorluklara rağmen küresel hedefleri doğrultusunda hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Firma, küreseldeki operasyonel faaliyetlerini daha verimli hale getirme, sürdürülebilir kârlılık ve optimum maliyet odağıyla çalışmalarını sürdürdüğü Türkmenistan’daki yatırımını büyütme kararı aldı.
Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı’ya 5 ödül birden

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, uluslararası platformlarda elde ettiği başarılarına bir yenisini daha ekledi. Firma, ‘Bursalı’ ve ‘Nuacotton’ markaları ile dünyanın önde gelen ödül programlarından biri olan ve iş dünyasının oskarları olarak bilinen International Business Awards (IBA) ödül programında toplam 5 ödüle layık görüldü.
Bursalı, Amerikan İş Ödülleri’nde bir ilke imza attı

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen Amerikan İş Ödülleri’nde “Tüketici Ürünleri - Ev Ürünleri” kategorisinde altın ödül alarak, aynı kategoride 3 yıl üst üste ödül alan ilk Türk firması oldu.
Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı’ya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan ödül

• Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, yalın üretim faaliyetleri kapsamında hayata geçirdiği ‘Kumaş Boyama Makinelerinde Kendi Kendini Otomatik Temizleyebilen Filtre Projesi’ ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ‘2021 Verimlilik Proje Ödülleri Yarışması'nda Büyük Ölçekli İşletmeler kategorisinde ödüle layık görüldü.
Bursalı, tasarım tescilinde Türkiye’nin zirvesinde

• Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyor. • Turkishtime tarafından hazırlanan “Ar-Ge 250, Türkiye’nin En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan Şirketleri’ araştırmasında pek çok kategoride yer alma başarısı gösteren Bursalı, tasarım tescil sayısına göre Türkiye’nin en çok tasarım tescil ettiren firması oldu.
Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı’ya 6 uluslararası ödül

•Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, iş dünyasının en prestijli ödülleri olarak gösterilen ve çeşitli kategorilerde dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği International Business Awards’ta (Uluslararası İş Ödülleri) tam 6 ödül birden aldı.
Bursalı’ya American Business Awards’dan ödül

• Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, iş dünyasının uluslararası düzeydeki en büyük ödüllerinden biri olan ve çeşitli kategorilerde en başarılı kurumların ödüllendirildiği American Business Awards’ta Bursalı ve Nuacotton markaları adına toplam 6 ödül birden aldı. • Yarışma kapsamında başvurdukları tüm kategorilerde ödül aldıklarını belirten Bursalı İcra Kurulu Başkanı Alper Bursalı, “Elde ettiğimiz tüm başarılarda olduğu gibi bu başarımızda da tüm çalışma arkadaşlarımızın emeği söz konusu. Bu nedenle her birine emekleri ve özverili çalışmaları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
Bursalı’dan dijital dönüşüm atağı

•Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, dijital dönüşüm projesi kapsamında bakanlık onaylı Ar-Ge Merkezi’nin geliştirdiği, sektörde ilk ve tek patentli ERP çözümü olan Bursalı Operations System’i (BOS) Endüstri 4.0 standartlarına ulaştırmak için çözüm ortağı IFS ile iş birliğine gitti. •Bu proje sayesinde Bursalı, kurumsal kaynak planlaması konusunda sürdürülebilirlik adına önemli adımlar atıyor.
7. Türkiye Tekstil İnovasyon Ligi’nin şampiyonu Bursalı

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, sektörde tekrarlanması güç bir başarı hikayesine imza atmayı sürdürüyor. Bursalı, ülkemizde tekstil sektörünün gelişimine katkı sağlamak ve Türkiye’nin ihracat odaklı kalkınmasına destek olmak amacıyla bu yıl 7.si düzenlenen Türkiye Tekstil İnovasyon Ligi’nde, başvurduğu 6 yenilikçi ve katma değerli proje ile şampiyonluğa adını yazdırdı.
Bursalı’ya uluslararası alanda 9 ödül birden

•Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, dünyanın en prestijli iş ödülleri arasında gösterilen ve çeşitli kategorilerde en başarılı kurumların ödüllendirildiği International Business Awards’da, tam 9 ödül birden alarak adeta şov yaptı. •Yarışma kapsamında başvurdukları her kategoride ödül almaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Bursalı İcra Kurulu Başkanı Alper Bursalı, “Bu bizim için çok gurur verici. Ar-Ge ve tasarıma dayalı yenilikçi çalışmalarla gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz sayesinde bu başarılara imza atıyoruz. Çalışmalarımızı bu tür ödüllerle taçlandırmak bizim için eşsiz bir mutluluk” dedi.
Bursalı’ya dünyanın en saygın iş ödüllerinde 2 ödül

•Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, global markası Nuacotton ile iş dünyasının uluslararası düzeydeki en büyük ödüllerinden biri olan ve çeşitli kategorilerde dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği American Business Awards’da 2 ayrı ödüle layık görüldü. •Bu yıl 17’ncisi düzenlenen organizasyonda Bursalı, sektörde pek çok ilke imza attığı Nuacotton markası ile “Tüketici Ürünleri - Ev Ürünleri” kategorisinde Altın ödüle, “Tüketici Ürünleri - Yılın İnovasyonu” kategorisinde ise Bronz ödüle layık görüldü. Oldukça zorlu rakipleri geride bırakan Bursalı, Altın ödül ile Türkiye’de bu ödülü almaya hak kazanan 24. firma oldu.
Bursalı’dan kadın çalışanlarına meme kanseri söyleşisi

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı olan Bursalı, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlamak, farkındalıklarını artırmak adına gerçekleştirdiği söyleşilere yeni bir halka daha ekledi.
Bursalı, İTÜ’lü öğrencilere ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri anlattı

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı olan Bursalı, sanayi-üniversite iş birliğinin geliştirilmesi ve bu alanda ülkemizde öncü olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Bursalı’ya Türkiye Tekstil İnovasyon Ligi’nde ödül

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı olan Bursalı, Ar-Ge odaklı yenilikçi çalışmalarını somut sonuçlarla süslemeye devam ediyor.
Bursalı, Türkiye’nin AR-GE şampiyonları arasında

Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, AR-GE ve inovasyon öncelikli yenilikçi çalışmalarının meyvelerini almaya devam ediyor.
Bursalı’dan örnek çevre duyarlılığı

· Türkiye’nin en büyük havlu ihracatçısı Bursalı, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakma adına Bursa’nın önemli sulama kaynaklarından biri olan Demirtaş Barajı’nın çevresinde çöp toplama organizasyonu gerçekleştirdi. Daha temiz bir çevre için ele ele veren gönüllü Bursalı çalışanları bölgede gelişigüzel atılan çöpleri toplayarak, çevre bilincini yayma konusunda önemli bir farkındalık oluşturdu.
İTÜ Fashion Show 2019’da ‘Bursalı’ Rüzgârı

· Türkiye’nin en büyük havlu ve bornoz ihracatçısı Bursalı, küresel markası Nuacotton’a ait özel tasarımlı ve yenilikçi kreasyonlarıyla, moda dünyasının kalbinin attığı İTÜ Fashion Show 2019’a damga vurdu. ·Ünlü mankenlerin birbirinden güzel kıyafetleri sergilediği defilede, %100 Ege pamuk ipliklerinden dokunmuş, eşsiz kalitedeki Nuacotton ürünleri izleyenlerin büyük beğenisini topladı.
Bursalı Tekstil, Türkiye’nin en inovatif şirketleri listesine adını yazdırdı

· Türkiye’nin en büyük havlu ve bornoz ihracatçısı Bursalı Tekstil, Ar-Ge ve inovasyona dayalı yenilikçi çalışmalarının karşılığında önemli başarılara imza atmaya devam ediyor. · Bursalı Tekstil, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin liderlik ettiği Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan İnovaLİG’de, inovasyon sonuçları kategorisine göre 1216 firma arasında 65. olarak, üstün başarı sertifikasına layık görüldü.
Bursalı Tekstil’den üniversite-sanayi iş birliğine örnek hamle

• Türkiye’nin en büyük havlu ve bornoz ihracatçısı Bursalı Tekstil, sanayi-üniversite iş birliğinin geliştirilmesi ve ülkemizde bu alanda öncü olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. • Türkiye’nin tekstil sektöründeki ilk ve tek Ar-Ge & Tasarım Merkezi unvanına sahip olan Bursalı Tekstil, İstanbul Teknik Üniversitesi ile önemli bir iş birliği protokolüne imza attı. Protokol kapsamında, hazır giyim, perakende ve moda sektörü odaklı ortak akademik çalışmaların yürütülmesi, şirket çalışanlarının gelişimine yönelik profesyonel eğitimlerin planlanması ve uygulanmasında İTÜ tarafından destek sağlanması gibi etkin çalışmaların yapılması amaçlanıyor.
Bursalı Grubu’ndan eğitime dev katkı

Tekstilden dış ticarete, turizmden gayrimenkule kadar, birçok farklı iş kolunda küresel ölçekte faaliyet gösteren Bursalı Grubu, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında eğitim-öğretim kurumlarına tam destek vermeye devam ediyor. Hayırsever iş adamı, Bursalı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Bursalı tarafından, annesi Emine Bursalı adına Amasya'nın Taşova ilçesinde yaptırılan ‘Emine Bursalı İmam Hatip Ortaokulu’nun açılışı, il ve ilçe protokolünün de katıldığı törenle yapıldı. Törende konuşan Fuat Bursalı, “Ahlaklı ve iyi eğitimli bir neslin yetiştirilmesi en büyük gayemiz. Okulumuz, vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun” dedi.
Bursalı Tekstil yeni nesil ürünleriyle Evteks Fuarı’nda ses getirdi

· 1980 yılından bu yana tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirerek, sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Bursalı Tekstil, 24. Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı’nda (EVTEKS), farklı konseptlere sahip geniş ürün yelpazesiyle, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı. Bursalı Tekstil, fuar süresince çok sayıda yeni iş bağlantısına imza atmayı da başardı.
Bursalı Grubu’na çifte ödül

•Bursalı Tekstil, 10. Uluslararası AR-GE Proje Pazarı-Türkiye Tekstil İnovasyon Ligi kapsamında yapılan anketlere göre, Türkiye’nin en inovatif 5. şirketi seçildi. Ayrıca, UTİB ve UHKİB’in 2017 yılının en başarılı ihracatçı firmalarını ödüllendirdiği ‘İpek Böceği İhracat Ödülleri'nde de Bursalı Dış Ticaret, Altın İhracatçı Ödülü’ne layık görüldü.
Bursalı Textile, Inc. established Turkey’s first and only R&D Centre for towel production

Bursalı Textile, Inc., exporting its textile products it has developed by applying state-of-the-art technology, to the global markets, mainly to the countries of the EU, with the pride of a “Turkish brand”, performs production within the scope of the total quality management understanding, and with the awareness of its both social and environmental responsibilities. It continues to take important steps that will provide added value to both our country and the sector, within the frame of its R&D-prioritizing production model.
EVTEKS’te Bursalı Tekstil Rüzgârı

·1980 yılından bu yana tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirerek, sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Bursalı Tekstil, ev tekstili sektörüne ilişkin binlerce ürünün sergilendiği 23. Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı’nda (EVTEKS), yenilikçi ve katma değerli ürün gruplarıyla, dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerden tam not almayı başardı.
Bursalı Tekstil Çalışanlarından Kan ve Kök Hücre Bağışı

1980 yılından bu yana tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirerek, sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Bursalı Tekstil, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında örnek bir adım daha atarak, çalışanlarının yoğun katılımıyla kan ve kök hücre bağışı organizasyonu düzenledi.
Balkan Öğrencilerden Bursalı Tekstil’e ‘Bayram’ Ziyareti

1980 yılından bu yana tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirerek, sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Bursalı Tekstil, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Sırbistan ve Bosna Hersek’ten Bursa’ya gelen Balkan öğrencileri misafir etti.
Bursalı Tekstil, Dünya Kadınlar Günü’nde Çalışanlarını Unutmadı

1980 yılından bu yana tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirerek, sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Bursalı Tekstil, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadın çalışanlarını kahvaltıda bir araya getirirken, kadınların hayatımızdaki yerine vurgu yapılan organizasyonda, şirket tarafından tüm çalışanlara çeşitli hediyeler de verildi.
Bursalı Tekstil, Havlu Üretiminde Türkiye'nin İlk ve Tek AR-GE Merkezi'ni Kurdu

· 1980 yılından bu yana tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirerek, sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Bursalı Tekstil, yenilikçi ve dönüşüm odaklı yapısı sayesinde küresel düzeyde önemli çalışmalara imza atarken, global rekabette ön plana çıktığı havlu üretimi alanında da Türkiye’nin bakanlık onaylı ilk ve tek AR-GE Merkezi’ni kurma başarısını gösterdi. · Kısa süre önce, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın da onayını alan Bursalı Tekstil AR-GE Merkezi; havlu üretimi alanında ilk, tekstil sektöründe 22. Bursa’nın 46. ve Türkiye’nin de 369. AR-GE Merkezi olma özelliğini taşıyor…
Bursalı Tekstil, Almanya Uluslararası Tekstil Fuarı’nda (Heimtextil 2017) Yenilikçi Ürünleriyle Ses Getirdi

1980 yılından bu yana tekstil ürünleri üretimi gerçekleştirerek, sektörün globaldeki en büyük oyuncularından biri haline gelen Bursalı Tekstil, Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilen ve sektörün dünya ölçeğindeki en büyük fuarlarından biri olarak gösterilen Ev ve Ticari Mekân Tekstilleri Uluslararası Fuarı’nda (Heimtextil 2017), üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ürün gruplarını gururla sergilerken, organizasyonda dünyanın her bölgesinden gelen ziyaretçiler, Bursalı Tekstil standına yoğun ilgi gösterdi.
Bursalı Tekstil Üretim Sisteminde Yeni Dönem

· Bursalı Tekstil, üretim faaliyetlerinde israfı ve maliyetleri azaltarak, verimliliği ve kaliteyi daha da artırma hedefiyle hayata geçirdiği ve operasyonel mükemmellik felsefesinde de önemli bir yer tutan “BÜS” projesinin tüm detaylarını, düzenlenen lansmanda çalışanlarıyla paylaştı.
Bursalı Grubu’ndan ‘Kan Bağışı’ ile İhtiyaç Sahipleri Arasında Gönül Köprüsü

· Tekstilden dış ticarete, turizmden gayrimenkul geliştirmeye, inşaattan madenciliğe kadar birçok farklı iş kolunda başarıyla faaliyet gösteren Bursalı Grubu, büyük önem verdiği sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Kızılay ile işbirliği yaparak, kanın sürekli bir ihtiyaç olduğu gerçeğini tekrar hatırlatmak ve bu konuda bir farkındalık oluşturabilmek amacıyla, çalışanların da yoğun katılımıyla kan bağışı kampanyası düzenledi.
Bursalı Grubu Ailesinden Renkli İftar Buluşması

Tekstilden dış ticarete, turizmden inşaata kadar, birçok farklı iş kolunda küresel ölçekte faaliyet gösteren Bursalı Grubu tarafından, geleneksel hale getirilen ve ‘Bursalı Grubu’ çalışanlarının, aileleriyle bir araya geldiği iftar organizasyonu, bu yıl da yaklaşık 1500 kişinin katılımıyla Podyum Davet’te düzenlenirken, mübarek Ramazan ayının birleştirici yönünün ön plana çıktığı gecede, Bursalı Grubu’nun mevcut başarıları ve ileriye dönük hedefleri konusunda da önemli mesajlar verildi.
Bursalı Dış Ticaret ‘İhracatın Yıldızları’na Damga Vurdu

Bursalı Grubu şirketlerinden biri olan ve uluslararası düzeyde, hem ülkemiz hem de dünya ekonomisine sağladığı yüksek katma değerle adından başarıyla söz ettiren Bursalı Dış Ticaret, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği ile Uludağ Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen ‘İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde, hem ‘Altın’ hem de ‘Bronz’ kategorilerinde ödüle layık görülmenin gururunu yaşadı.
‘Bursalı Grubu’ndan Kızılay’a Tam Destek

Tekstilden dış ticarete, turizmden gayrimenkul geliştirmeye, inşaattan madenciliğe kadar birçok farklı iş kolunda başarıyla faaliyet gösteren Bursalı Grubu, sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında Kızılay ile işbirliği yaparak, çalışanların katılımıyla kan ve kök hücre bağışı kampanyası başlattı.
‘Bursalı Tekstil Akademi’de Mezuniyet Coşkusu

·Tekstilden dış ticarete, turizmden gayrimenkul geliştirmeye kadar birçok farklı iş kolunda başarıyla faaliyet gösteren Bursalı Grubu bünyesinde yer alan ‘Bursalı Tekstil Akademi’, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerinin arttırılmasına yönelik çalışmalarına son sürat devam ederken, Tophane Endüstri Meslek Lisesi ile yapılan protokol kapsamında, bakım-onarım bölümündeki çalışanlarına yönelik yaklaşık 3 ay süresince “Endüstriyel Bakım ve Onarım” eğitimi verildi. ·Toplam 96 saat süren eğitimler Bursalı Grubu üretim tesisleri içerisindeki eğitim salonunda gerçekleştirilirken, eğitim programını başarıyla tamamlayan çalışanlara, düzenlenen törenle mezuniyet sertifikaları takdim edildi.
Bursalı Grubu, ‘Bursalı Tekstil Akademi’ ile Çalışanlarını Geleceğe Hazırlıyor

Havlu üretiminden dış ticarete, turizmden inşaata kadar birçok farklı iş kolunda başarıyla faaliyet gösteren Bursalı Grubu, bünyesinde oluşturduğu ‘Bursalı Tekstil Akademi’ ile çalışanlarının yetkinliklerini geliştirmek ve normallerin değişime uğradığı yenidünya düzenine etkin şekilde uyum sağlayabilmeleri açısından, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerinin arttırılmasına yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor…
Bursalı Grubu’ndan Enerji Atağı!

Tekstilden dış ticarete, turizmden gayrimenkul geliştirme ve inşaata kadar birçok farklı iş kolunda başarıyla faaliyet gösteren Bursalı Grubu, ülkemizdeki yenilenebilir enerji ihtiyacına katkıda bulunmak ve her geçen gün büyümekte olan ülkemiz ekonomisine, bu alanda önemli avantajlar sağlamak amacıyla, yakın zamanda enerji sektörüne girmeye hazırlanıyor…
Bursalı Grubu’ndan Dev Yatırım Hamlesi!

Bursalı Grubu, almış olduğu 18 Milyon TL’lik yatırım kararıyla, şirketin mevcut tesislerine yeni bina kazandırmaya hazırlanırken, aynı bütçe içerisinde yeni makine yatırımları ile birlikte, Ar-Ge çalışmalarına da yüksek oranda pay ayıracak.
Bursalı Grubu Ailesi İftarda Buluştu

Bursalı Grubu, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonu kapsamında, bu yıl da tüm çalışanları ve ailelerini bir araya getirirken, yaklaşık 1500 kişinin katıldığı iftar, renkli görüntülere sahne oldu.
Nesrin-Fuat Bursalı İlkokulu’nda “İlk” Mezuniyet Coşkusu

İş adamı Fuat Bursalı ve emekli öğretmen eşi Nesrin Bursalı’nın büyük katkılarıyla, 2012 yılında Nilüfer İlçesi’nde yapımı tamamlanan Nesrin-Fuat Bursalı İlkokulu’nda, 4.sınıf öğrencilerinin mezuniyet töreni yapılırken, hizmete açılmasının ardından “ilk” mezunlarını veren okulda, velilerin de katılımıyla, mezuniyet coşkusu üst düzeyde yaşandı.
UN Global

Bursalı Grubu Bursalı Grubu Bursalı Grubu Bursalı Grubu


Copyright 2024, Bursalı A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.   /  Kişisel Verilerin Korunması